2 500 000+ followers
Display more

1400/2700 Success

XPatrickerX
Member since: Jan 13, 2020
Send friend request
4 games in wishlist
DLC The Sims 4: Discover University
-60%
$19.02
The Sims 4: Discover University
Gift it
DLC The Sims 4: Get Famous
-60%
$19.02
The Sims 4: Get Famous
Gift it
DLC The Sims 4: Get to Work!
-60%
$19.02
The Sims 4: Get to Work!
Gift it
DLC The Sims 4: Island Living
-60%
$19.02
The Sims 4: Island Living
Gift it
1 friends
gamer-b0abcd1200 pts
1 games owned
1 reviews submitted
Grand Theft Auto V: Premium Online Edition
90
Wirtualna aglomeracja Los Santos jest łudząco podobna do prawdziwego miasta zlokalizowanego na terenie Stanów Zjednoczonych. Mowa oczywiście o 3,8 milionowym Los Angeles. To z niego ekipa Rockstara czerpała inspiracje dla lokacji w swojej grze, wobec czego oburzał się sam burmistrz Eric Garcetti. Jak doskonale wiemy, całkowicie bezskutecznie, zapewniając produkcji jeszcze lepszą reklamę.

Rockstar postawił na jak najwierniejsze odwzorowanie przestępczego półświatka współczesnego, globalnego, multi-kulturalnego miasta. Chociaż w serii GTA nie brakuje czarnego humoru, producentom zależało na śmiertelnie realistycznych filarach. Nie ma z kolei lepszego sposobu na poznanie kryminalnego środowiska, jak wstąpienie w jego szeregi.

Jeżeli zachwycanie się ulicznym slangiem w Grand Theft Auto V, metodami działania rabusiów czy sposobami na nielegalny zarobek – to wszystko znalazło się w grze dzięki wywiadowi środowiskowemu wykonywanemu przez Rockstar. Nie byle jakiemu zresztą. Producenci spędzili ponad 100 dni na rozmowach z aktualnymi i byłymi przestępcami. Twórcy odwiedzali więzienia, udzielali wywiadów oraz korespondowali z „anonimowymi” rzezimieszkami.

Producenci równie ściśle współpracowali z policją w Los Angeles. Ekipa Rockstara jeździła razem z funkcjonariuszami na patrole, a nawet przyglądała się interwencjom z bezpiecznego wnętrza samochodu. Twórcy mogą ponadto pochwalić się \konsultacjami z byłymi agentami FBI. Ci mieli w przeszłości pracować pod przykrywką, od środka rozpracowując mafijne struktury. Mało który producent może pochwalić się podobnym oddaniem dla swojego tytułu. Mało który może później cieszyć się podobnym sukcesem.

Connect with your IG account to continue

We will keep your details private and will never sell your data for commercial purpose.