Banner Cities: Skylines - Content Creator Pack: Train Stations

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Train Stations

Steam
Op voorraad
Instant download
5€
-52%
2.40€

About the game

Train Stations bestaat uit 12 stations en 4 centra, gemaakt door BadPeanut. Het maakt niet uit of een station boven de grond of onder grond beter bij je stad past, want met de nieuwe vervoersmogelijkheden kun je alle kanten uit. Dankzij de verschillende stijlvolle trein- en metrostations kunnen je burgers overal op een efficiënte manier komen. Modern vervoersnetwerk Verbeter je netwerk met moderne stations, die perfect bij de uitbreidingen Sunset Harbor en Mass Transit passen....
Lees meer
Cities: Skylines
This DLC requires the base game Cities: Skylines
Talen:
Chinese, German, English, Spanish, French, Korean, Polish, Portuguese, Russian,
Developer:
Publisher:
Release datum:

Add extensions

Show all DLCs 50
Cities: Skylines - Financial Districts
7.99€ 5.99€
Cities: Skylines - Green Cities
12.99€ 3.79€
Cities: Skylines - Industries
14.99€ 4.41€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Map Pack 2

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Map Pack 2

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
5.99€ 4.50€
Cities: Skylines - Industries Plus
17.99€ 5.44€
Cities: Skylines – Content Creator Pack: Map Pack

Cities: Skylines – Content Creator Pack: Map Pack

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 4.09€
Cities: Skylines - Natural Disasters
14.99€ 2.99€
Cities: Skylines Content Creator Pack - European Suburbia

Cities: Skylines Content Creator Pack - European Suburbia

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 2.20€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Skyscrapers

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Skyscrapers

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
5.99€ 4.49€
Cities: Skylines - Mass Transit
12.99€ 3.98€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: University City

Cities: Skylines - Content Creator Pack: University City

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 1.59€
Cities: Skylines - After Dark
14.99€ 3.50€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Bridges & Piers

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Bridges & Piers

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 2.28€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Modern Japan

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Modern Japan

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 1.59€
Cities: Skylines - Parklife Plus
17.99€ 3.99€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Heart of Korea

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Heart of Korea

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
5.99€ 4.49€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Mid-Century Modern

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Mid-Century Modern

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
5.99€ 3.99€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Seaside Resorts

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Seaside Resorts

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
5.99€ 3.99€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: High-Tech Buildings

Cities: Skylines - Content Creator Pack: High-Tech Buildings

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 2.12€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Vehicles of the World

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Vehicles of the World

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 3.14€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Modern City Center

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Modern City Center

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 2.02€
Cities: Skylines - Content Creator Pack: Art Deco

Cities: Skylines - Content Creator Pack: Art Deco

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
4.99€ 1.20€
Cities: Skylines - Deluxe Edition Upgrade Pack

Cities: Skylines - Deluxe Edition Upgrade Pack

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
9.00€ 1.49€
Cities: Skylines - Sunny Breeze Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines - Rail Hawk Radio
3.99€ 1.99€
Cities: Skylines - Rock City Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines - Coast to Coast Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines - Downtown Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines - 80's Downtown Beat
3.99€ 2.99€
Cities: Skylines - K-pop Station
3.99€ 2.99€
Cities: Skylines - Deep Focus Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skyline All That Jazz
3.99€ 1.99€
Cities: Skylines - Country Road Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines - Synthetic Dawn Radio
3.99€ 1.00€
Cities: Skylines – Calm The Mind Radio
3.99€ 2.16€
Cities: Skylines - Relaxation Station
3.99€ 1.10€
Cities: Skylines - Campus Rock Radio
3.99€ 1.10€
Cities: Skylines - African Vibes
3.99€ 3.46€
Cities: Skylines - On Air Radio
3.99€ 2.62€
Cities: Skylines - Shoreline Radio
3.99€ 2.99€
Cities: Skylines - Paradise Radio
3.99€ 2.99€
Cities: Skylines - Financial Districts Bundle

Cities: Skylines - Financial Districts Bundle

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
Niet op voorraad
Cities: Skylines - Plazas & Promenades
Niet op voorraad
Cities: Skylines - Sunset Harbor
Niet op voorraad
Cities: Skylines - Stadiums: European Club Pack

Cities: Skylines - Stadiums: European Club Pack

Voeg toe aan mijn verlanglijst
Verwijder van mijn verlanglijst
Niet op voorraad

Visuals

Description

Train Stations bestaat uit 12 stations en 4 centra, gemaakt door BadPeanut.

Het maakt niet uit of een station boven de grond of onder grond beter bij je stad past, want met de nieuwe vervoersmogelijkheden kun je alle kanten uit. Dankzij de verschillende stijlvolle trein- en metrostations kunnen je burgers overal op een efficiënte manier komen.

Modern vervoersnetwerk
Verbeter je netwerk met moderne stations, die perfect bij de uitbreidingen Sunset Harbor en Mass Transit passen.

Configurations

minimum*

  • OS: Windows 7 64 Bit | Windows 8.1 64 Bit | Windows 10 Home 64 Bit
  • Processor: Intel Core I7 930 | AMD FX 6350
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTS 450 (1 GB) | AMD R7 250 (2 GB) | Intel Iris Xe G7 (Tiger Lake)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 4 GB available space
  • Reviews

    0
    Game review score based on 0 reviews
    Not enough review to calculate the score Er is nog geen review geschreven. Bewerk mijn review
    Rate deze game!

    Best reviews

    %% review.date|date_format('Do MMMM YYYY') %% Game gekocht op IG
    Lees meer

    Recent reviews

    %% review.date|date_format('Do MMMM YYYY') %% Game gekocht op IG
    Lees meer
    *Tags and requirements are for informational purposes only