%% resultCountLabel %%
Nie znaleziono wyników
Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyszukiwaniaOpinie
- Fabuła
- Klimacik
- Stópki
- Duchy bijom zupełnie jak moja żona
Rozwijanie postaci to jest cos pieknego. Punkty doświadczenia wydajemy za darmo na atrybuty a u nauczycieli np podstawowe otwieranie zamków juz trzeba zapłacić.
Eksploracja piekna na samym poziomie co Crimson Desert, chodzi mi ze na kazdym kroku cos sie kryje.
Polecam grac z polskim dubbingiem. Żałośnie zajebisty.
Warto wspomnieć ze w oryginalnego gothica gralem z 3 godziny gdy wyszedl.
Ja nie widze zadnych minusów no moze poza tym ze potrzebna jest cierpliwość i niestety optymalizacja byla na bardzo słabym poziomie.
- Eksploracja
- Gameplay
- Elementy RPG
- Optymalizacja
- Cierpliwość
Dodatek napewno przydatny do gry malo rzeczy do cas I mebli ale system por Roku I pogody napewno ulepsza gre
- Ściany
- Rośliny
- Zwierzęta
- Przełożenie z oryginału
- Dodatkowe zadania
- Poprawione błędy oryginału
- Gra na dzień 21.06.2026 wciąż w fazie beta
- Brak senswonego balasnu
- Niedziałająca ekonomia
- Super ciekawa, fajne mechaniki, przyjemnie się lata
Dodanie DLC, oraz modów z warsztatu steam sprawia, że od tej gry nie da się oderwać
- Pełna dowolność
- Po prostu trzeba w to zagrać
- Totalne arcydzieło
Niestety ten Remake to bug na bugu. Postacie które po wczytaniu pojawiają się na dachach budynków, strażnicy w nocy pojawiający sie znikąd, glitche na nieskończoną ilość pieniędzy. Nie chce nawet zaczynać mówić o optymalizacji, która jest na niskim poziomie, wczytywanie się gry za każdym razem to męka, bo gra od nowa zaczytuje modele i tekstury, przez co po wczytaniu masz około 3-4 sekund zawieszania się gry.
Nie wiem po co jest zrobiona minigra dotycząca otwierania skrzynek, zamiast zwykłych kombinacji prawo-lewo mamy jakieś przekładki, które pomiędzy sobą przeskakują. Ja rozumiem że można się nauczyć lepszego otwierania zamków, tyle że to kosztuje chore sumy, które najlepiej wydać gdzie indziej na starcie gry. Dodatkowo jednym z zadań na samym starcie gry jest otworzenie skrzynie, aby dostać poparcie u cieni. Good Luck z ogarnianiem tej kombinacji ręcznie, bo do tego potrzeba chyba odpalić excela, albo robić notatki na kartce, a i tak zajmie to około 20 minut.
Walka oczywiście zrobiona na kropelkę, to jest lekko ulepszony Elex, gdzie Elexowi lekkie ulepszenie nie jest w stanie pomóc. Niestety niekiedy postać robiąc atak przesuwa się do przeciwnika o 2-3 metry, czasami w ogóle się nie rusza. To samo ze stworami, jeden atak robi w miejscu, następny przesuwa go w Twoją stronę o jakieś 5-7 metrów. Walka w tej grze to dramat.
Dubbing niekiedy na dobrym poziomie, ale niestety Bezi brzmi jaki mówił kwestie z reklamy płatków śniadaniowych, jakby rozmawiał z dziećmi.
Mechanika okradania oczywiście nie działa na NPC w nocy, nie wiem czemu, bo tak. Dodatkowo NPC mają kompletnie rozwalone AI, raz stoją jak widły w wiadomo czym, raz zaatakują nawet kiedy nie mają powodu, do tego widzą przez ściany.
Generalnie gra z kosza, jedyne co jest w niej ładne, to grafika i projekt otoczenia, co też niekiedy kuleje przez różne dziwnie ustawione elementy otoczenia. Nie polecam kupować jak nie jesteś dużym fanem, a jak nim jesteś to też polecam się wstrzymać, żeby chociaż trochę naprawili tę grę, bo daleka ona jest od stanu gotowej gry. 7 lat psu w d.. niestety to jest za mało czasu, żeby zrobić remake już gotowej gry.
Nie pozdrawiam twórców, którzy nadają się to tarcia chrzanu co najwyżej, lepiej niech zostaną przy robieniu mobilek, a gry na PC zostawią komuś, kto się na tym zna.
- Dobra grafika
- Słabe oświetlenie
- Niedziałające AI
- Ogólnie gra w której praktycznie nic nie działa porządnie